British Time İngilizce Kursu Whatsapp
WHATSAPP İLE SOR

Kurumsal İngilizce Eğitimleri

Kurumsal İngilizce Eğitimleri
Profesyonelleşen ve kurumsallaşma yolunda adımlar atmak isteyen tüm şirketler uluslararası platformda daha fazla olabilmek ve gelişen dünyaya entegre olabilmek amacıyla personellerinin de bir çok konuda gelişmesi için adım atmaktadırlar.

Bu adımların en önemli aşamalarından biri ise personellerin mesleki gelişimlerine tüm dünyada kabul görülen yaygın dillerden biri olan "İngilizce yabancı dilinin" konuşulabilirliğini artırmak ve temel İngilizce seviyesini geliştirmektir.

Şirketler için; İngilizce dilini bilen personele sahip olmak artık kilit roldedir.

Kurumların, uluslararası iş sektörleri ile rekabet edebilmesi açısından personellerinin İngilizce bilmeleri büyük önem taşır. Personellerin "Kurumsal İngilizce Eğitimine" sahip olarak dış dünyadaki ticari faaliyetleri takip etmeleri ve şirketlerini dış dünyaya taşımalarını sağlayacak en büyük etkendir.

Bir çok kurum eksik olduğu bu açığı kapatmak amacıyla personellerine "Kurumsal İngilizce Eğitimi" sağlamak üzere harekete geçmiştir.

Bu aşamada, kurumumuz British Time İngilizce Dil Okulu olarak, personellerin çalışma düzenlerini etkilememesi ve iş kayıplarının önlenmesi açısından "Yerinde Kurumsal İngilizce Eğitimi" hizmetini vermekteyiz.

"Kurumsal İngilizce Eğitimi" amacıyla kurumumuza başvurmuş bir çok kurumsal şirket için "Şirket içinde İngilizce Eğitimi" seçeneği cazip ve adaptasyon açısından avantajlı görülmüştür.

Bugüne kadar bir çok kurumsal firma personeline kursumuzda yahut yerinde İngilizce Kursu vermiş olan British Time Dil Okulları, "Kurumsal Dil Okulu" alanında teknoloji ve çağın gerekleri açısından kendini her daim yenilemektedir.

British Time Dil Okulları; Türkiye'de genellikle "Corporate Training" adı altında aranan "Kurumsal İngilizce Eğitimi","Kurum içi İngilizce Eğitimi","Yerinde İngilizce Eğitimi","Şirket içi İngilizce Eğitimi" ve "Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi" olarak da bilinen eğitim dalında bir çok referansı ile kurumsal şirketlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Tarafımızdan İngilizce Eğitimi talep eden şirketlerin; programı ve mesai yoğunluğuna göre şirket ile birlikte eğitim programı hazırlanır. Şirket içi İngilizce Eğitimi talep eden kurumsal firmanın amaç ve ihtiyaçları doğrultusunda eğitim takvimi belirlenir yine Kurumsal İngilizce Eğitimini talep eden şirketin talebi doğrultusunda "Yerinde İngilizce Eğitimi (Şirket içi İngilizce Eğitimi) yahut British Time Yabancı Dil Okulları bünyesinde kapalı gruplar halinde "Kurumsal İngilizce Eğitimi" verilebilmektedir.

Kurs İçi Özel Eğitimler

"Kurumsal İngilizce Eğitimleri" esnasında tüm kitap, bilgi ve dokümanlar British Time Dil Okulları tarafından sağlanır.

Kurumsal Dil Eğitimi öncesinde çalışanlarınıza İngilizce Seviye Tespit Sınavı uygulanarak, yabancı dil sınav sonucuna göre homojen sınıflar ve şirket içi İngilizce Eğitimi ders saatleri belirlenir.

Kurumsal Yabancı Dil eğitimi talep eden şirket ve yönetiminin talepleri dikkate alınarak eğitim içeriği, eğitimin süresi ve niteliği gibi hususlar belirlenerek Türk yahut Yabancı dil eğitim uzmanlarımız tarafından "Şirket İngilizce Eğitimine" başlanır.


"Kurumsal Dil Eğitimi" süresince tüm çalışmalar, İngilizce öğrenecek personelin genel performansı, devam durumu ve başarısı raporlanarak şirket yönetimine bildirilir.

Bunun dışında, "Kurumsal İngilizce Eğitimi" talep eden firma personelleri British Time Kurumsal Yabancı Dil şubelerimizde yapılan "dinleme, yazma ve konuşma" gibi aktivitelere ücretsiz olarak katılabilirler.

Şirket İçi (In House) Eğitimler

"Kurumsal Dil Eğitimi" için başvuran firmaların talebi doğrultusunda "Yabancı Dil Kursları" şirket binasında verilebilir.

İngilizce Dil Eğitiminin amacına ulaşabilmesi ve faydalı olabilmesi açısından "Kurumsal Yabancı Dil Eğitimini" şirket içerisinde talep eden firma personellerinin İngilizce Eğitimini alacağı sakin ve stresten uzak ortamı oluşturmalı ve Kurumsal Dil Eğitiminin verilebilmesi için uygun eğitim ekipmanları temin etmelidir.

Şirket içi Dil Eğitiminin sağlıklı yapılabilmesi açısından maksimum eğitime katılan personel sayısının 16 olması gerekmektedir.

Sizde şimdi "Kurumsal İngilizce Eğitimleri" ve "Şirket içi İngilizce Eğitimleri" için kurumumuzla irtibata geçebilirsiniz. British Time Yabancı Dil Okullarında, Kurumsal İngilizce Eğitimleri veren şubelerimiz aşağıdaki gibidir.
• Kadıköy Kurumsal İngilizce Kursu
• Mecidiyeköy Kurumsal İngilizce Kursu
• Şişli Kurumsal İngilizce Kursu
• Bakırköy Kurumsal İngilizce Kursu
• Avcılar Kurumsal İngilizce Kursu
• Diyarbakır Kurumsal İngilizce Kursu
• Sivas Kurumsal İngilizce Kursu
• Kayseri Kurumsal İngilizce KursuVizyonumuz


Gereksinimlere duyarlı, yenilikçi bir eğitim

Misyonumuz


Kaliteli hizmet ve öğrenci memnuniyeti

İlkelerimiz


Saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapıda olmak
İNGİLİZCE KURSLARINA KAYIT OL
BESIKTAS DİL KURSU | BESIKTAS DİL OKULU | BESIKTAS İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI | BESIKTAS İNGİLİZCE KURSU | BESIKTAS YABANCI DİL KURSU | BESIKTAS İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI 2020 | BESIKTAS Online İNGİLİZCE KURSU |
İngilizce kursuna gitmeye karar verdiğimde aklıma gelen ilk yer Kadıköy oldu

Senem Taştan

Merhaba ben bu sene yeni katılan öğrenciniz Deniz Ertürkler. British time ile tanışmam şans...

Deniz Ertürkler

Buraya kaydolmadan içimde bir çok önyargı vardı kafamdaki olumsuz düşünceler ve soru...

Koray Tahan

Sevgili BRITISH TIME ailesi kurumunuza kaydımı yaptırırken verilen vaadler konusunda ...

Burcu Öğütücü

Merhaba kursa şubat 2015 yılında yazıldım çok kısa sürede alıştım gerek yetkililerin...

Yasemin Aktaş

İNGİLİZCE KURSU SEVİYE TESPİT SINAVI

NEDEN BRITISHTIME ?Çünkü en iyi bildiğimiz işi yapıyor, öğrenmeye ve öğrenileni kullanabilmeye dayalı eğitim sistemimizle sadece İngilizce öğretiyoruz.

EGİTİM SİSTEMİAlanında uzman Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde sadece “İngilizce Eğitimi” veren British Time “Öğrenme Garantili” özel eğitim sistemi ile öğrencilerini dünyanın her yerinde sınırları olmayan daha özgür ve keyifli bir yaşam ile tanıştırmaktadır.

BAŞARI GARANTİSİBaşarı durumunun sürekli takip edilmesi vakitten kazanılması açısından da önemli olabildiğinden; Öğretim süreci boyunca sıkça sınav uygulamaları yapılmakta, olası bir başarısızlık karşısında öğrenciye bu başarısızlığın sebeplerine uygun alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir.

ÖĞRENME GARANTİLİ İNGİLİZCE EĞİTİMİÖğrenme Garantili İngilizce Eğitimi Ve kısa bir süre için %45 indirimli British Time'da Öğrenme Garantili Eğitim Sistemiyle İngilizce'yi konuşacaksınız. Kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için hemen online kayıt yaptırın. ...

Erken Kayıt İmkanı 2022-2023 Öğretim Dönemi Avantajlı
EN İYİ İNGİLİZCE KURSU
Lütfen ders programları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için en yakın olduğunuz şubemiz ile iletişime geçiniz.
GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

BRITISH TIME Eğitim Elementary, Pre-Intermediate, İntermediate, Upper intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde her seviye 100 ders saatiyle tamamlanmaktadır. BRITISH TIME ‘da eğitim, görsel ve işitsel olmak üzere (AKILLI TAHTA) çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır. Normal ders programları haricinde konuşma kulüpleri, gramer kulüpleri, ile etüt çalışmaları kursiyere ücretsiz olarak sunulmaktadır.KONUŞMA KURSLARI

KONUŞMA KURSLARI

Tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmakta olan konuşma gruplarına (Speaking Club) İngilizce'den uzak kalmak istemeyen ve pratiğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz de katılabilirler. Dersler serbest konuşma şeklinde gerçekleşir ve öğrenciler güncel konular hakkında ve seviyelerine yakın gruplarla pratik yapma imkanı bulurlar. Bu programlar şubelerimiz bünyesinde ve farklı saatlerde yapılmaktadır. Lütfen detaylar için aktivite listemize bakın ya da dersine katılacağınız şubemizle irtibata geçiniz.KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER (ÖZEL DERSLER)

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER (ÖZEL DERSLER)

Zaman ve süre problemi bulunan ve İngilizce eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler. Özel ders yoluyla alınan eğitim grup eğitiminden yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Özellikle zaman ve süre konusunda sıkıntısı olan adaylara tavsiye etmekteyiz.KURUMSAL EĞİTİMLER

KURUMSAL EĞİTİMLER

Dünya özellikle bilişim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte küçük bir köy ve büyük bir pazar haline hızla dönüşüyor. Bu dönüşümde ortaya çıkan en çarpıcı nokta ortak dilin İngilizce olmasıdır. Bu bakış açısıyla profesyonel şirketler artık en çok geri dönüşüm alabilecekleri alana yani personel eğitimine yatırım yapmaktadırlar. Mesleki gelişimin temelinde İngilizce bilgisi çok öncelikli bir rol oynamaktadır. O kadar ki artık İngilizce bilmek bir yetenek değil vazgeçilmez bir gereksinim olmuştur.İŞ İNGİLİZCESİ

İŞ İNGİLİZCESİ

Genel iş İngilizcesi programlarımız kursiyerlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece genel iş İngilizcesi eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz de bu programa katılım gösterebilirler Mesleki İngilizce Genel iş İngilizcesi eğitimleri dışında daha çok Şirketlere göre hazırlanmış olan “Mesleki İngilizce” eğitim programlarımız kurumsal ve toplu taleplere cevap vermek üzere organize edilmiştir. Bu alandaki bireysel talepler birebir şeklinde çözüme kavuşturulmaktadır. Hukuk, Finans, Havacılık, Turizm vb alanlarda iş ingilizcesi eğitimleri vermekteyiz.İLKÖĞRETİM ve LİSE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE

İLKÖĞRETİM ve LİSE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE

Yabancı dil eğitimi küçük yaşta başlarsa çok daha verimli ve kalıcı olur. Bu gerçekten hareketle okul çağlarında başlayan yabancı dil eğitimlerinin başarıya ulaşma oranı çok yüksektir. British Time ilk orta ve lise öğrencilerine özel programlar hazırlanmaktayız. Yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış homojen sınıflarda kolej düzeyinde veya okula takviye şeklinde 2 ayrı program uygulamaktayız. Programlarımızın her biri her dönem için 120 saat olmak üzere toplam 240 saatlik eğitimden oluşmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen şubelerimizle irtibat kurunuz.TOEFL KURSU

TOEFL KURSU

TOEFL başta Amerika ve Kanada’da olmak üzere tüm dünyada geniş kapsamlı olarak kullanılan standartlaştırılmış bir testtir. Merkezi New Jersey de bulunan ETS (Educational Testing Service) tarafından hazırlanan sınav ana dili İngilizce olmayan adayların ingilizce yeterlilik seviyelerini ölçmek ve belgelemek için hazırlanmıştır. TOEFL sınav sonucu üniversite kabullerinde, üniversitelerin İngilizce hazırlık bölümlerinin atlanmasında ve iş dünyasında yaygın olarak kullanılmaktadır .IELTS KURSU

IELTS KURSU

IELTS, British Council, University of Cambridge ve International Development Programme of Australian Universities tarafından geliştirilen bir dil sınavıdır. İngiltere, Avusturalya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok ülkedeki yükseköğretim kurumları ve Türkiye’de bazı üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak için ve bunun yanı sıra bazı kurumlarda çalışanların İngilizce seviyesini ölçmek için kullanılan bir sınavdır. IELTS' in Genel ve Akademik olmak üzere iki farklı sınavı vardır ancak yüksek öğrenim için geçerli olan Akademik IELTS'dir. Kağıt üzerinde (Paper based) yapılan IELTS sınavı dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşur.YDS KURSU

YDS KURSU

YDS, Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin, üniversitelerin akademik kadrolarında görev almak isteyen ve YÖK kanalıyla yurtdışında lisansüstü öğrenim görmek isteyen adayların yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla yapılan merkezi bir sınavdır. YDS Sınavı Almanca, Arapça, Bulgarca, Farsça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Yunancadan yapılacak sınavlarda çoktan seçmeli 80 sorudan oluşan testler kullanılır. Bu diller için sınavda sözcük bilgisi, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama soruları bulunmaktadır. Sınav süresi 150 dakikadır. Her bir soru 1,25 puandır ve yanlış cevaplar doğru cevapları etkilemez.PTE ACADEMIC KURSU

PTE ACADEMIC KURSU

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır.

Neden PTE Academic? İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz. PTE Academic’in en belirgin avantajları ise;PROFICIENCY SINAVI

PROFICIENCY SINAVI

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır. İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz. PTE Academic’in en belirgin avantajları ise;YKS DİL KURSU

YKS DİL KURSU

YDS, Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin, üniversitelerin akademik kadrolarında görev almak isteyen ve YÖK kanalıyla yurtdışında lisansüstü ögrenim görmek isteyen adayların yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla yapılan merkezi bir sınavdır.İNGİLİZCE KURSU ÜCRETLERİ
İNGİLİZCE KURSU AVCILAR ŞUBEMİZ
Adres: Merkez Mah. Marmara Cad. No:14/3 AVCILAR / İSTANBUL

Tel: 0212 591 94 94

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU BAKIRKÖY ŞUBEMİZ
Adres: Zeytinlik Mah. Halkçı Sok. No:4 BAKIRKÖY / İSTANBUL

Tel: 0212 660 40 00

E-posta: [email protected]tr
İNGİLİZCE KURSU ŞİŞLİ ŞUBEMİZ
Adres: Mecidiyeköy Mah. Latilokum Sok. No:6 Kat:1-2 ŞİŞLİ / İSTANBUL

Tel: 0212 212 21 33

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY ŞUBEMİZ
Adres: Caferağa Mah. Mühürdar Cad. No:40 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 418 22 25

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY 2 ŞUBEMİZ
Adres: Osmanağa Mah. General Asım Gündüz Cad No:18 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 418 84 54

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY İRTİBAT OFİSİMİZ
Adres: Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:9/2 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 336 02 00

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU DİYARBAKIR ŞUBEMİZ
Adres: Diclekent Villaları 256. Sokak No:10 KAYAPINAR / DİYARBAKIR

Tel: 0412 229 12 18

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KAYSERİ ŞUBEMİZ
Adres: Melikgazi Mah. Aşık Veysel Bulvarı No:21/E MELİKGAZİ / KAYSERİ

Tel: 0352 333 54 33

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSLARI WEB KATALOĞU
YABANCI DİL KURSLARI WEB BROŞÜRÜ